Satış Sonrası

Hasar

Hasar

Hiçbir zaman başınıza gelmesini istemesek de aracınız ile ilgili hasar durumunda Yetkili Servisimizi ziyaret edebilir ya da KIA Hasar Destek Hattı (0850 222 55 42)’nı arayabilirsiniz. Hasar işlemleri ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgileri uzman danışmanlarımızdan öğrenebilirsiniz.

Tüm hasar işlemleriniz aracınızın kullanım güvenliği standartları göz önüne alınarak eğitimli teknisyenlerimiz tarafından ve KIA orijinal parçalar kullanılarak gerçekleştirilir. Ayrıca tüm onarım işlemlerinde son teknoloji otomotiv ekipmanları kullanılmaktadır. Hasarlı parça yenisi ile değiştirilecekse montajın yapılacağı alan düzeltilerek, yeni parça yerine alıştırılır. Parça onarılacaksa en doğru onarım tekniği seçilerek işlem tamamlanır. Araç üzerinde yapılan kesme, kaynak, delme vb. işlemler aracın gelecek yıllardaki performansını ve görünümünü bozmayacak şekilde yapılır. Böylelikle hem kendi güvenliğinizi hem sevdiklerinizin güvenliğini riske atmamış olur hem de aracınızın 2.el değerini mümkün olan en iyi şekilde korumuş olursunuz.

Hasar onarımı öncesinde ve sırasında yapılan kontroller ile aracınızı güvenle kullanabilmeniz için araçlarınızın ihtiyaçları belirlenerek tüm ihtiyaçları tespit edilerek onarım işlemi gerçekleştirilir. Hasar onarımı bitiminde ise yapılan son kontrol ve onayınız doğrultusunda yol testleri ile tüm işlemlerin eksiksiz yapıldığı ve aracın teslimata hazır olduğu tespit edilir. Tüm bu işlemler yapılırken “Kia Yetkili Servisi 10 Adımda Servis Süreci” hizmet ilkelerine uygun şekilde hizmet verilmektedir.  Araç teslimatını takip eden 3 iş günü içerisinde tekrar sizleri arayarak memnuniyetinizi ve her şeyin yolunda olup olmadığını sorguluyoruz. Tek istediğimiz sizleri %100 memnun etmek. Sunduğumuz hizmet ve ürünlerin kalitesi ile ilgili Müşteri Temsilcimiz ile görüşerek ayrıntılı bilgi ve yardım alabilir ya da Whatsapp Hattı üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Kaporta/Boya hasar onarımı gerektiren durumlarda, randevu almanıza gerek olmadan doğrudan servisimizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Online Randevu Formu üzerinden hizmet almak istediğinizde servis danışmanımızı seçme hakkınız bulunmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin bakım ve onarım ihtiyaçlarını Tek-Kar Otomotiv olarak karşılamaktan memnuniyet duyarız. 

Anlaşmalı Sigortalarımız

,