Satış Sonrası

Yedek Parça

Yedek Parça

Aracınızı önemsiyoruz. Bu sebeple araçlarınızın bakım ve onarımlarında kullanılan tüm parçalar orijinal parça olup aracınızın üretim aşamasında kullanılanlar ile aynıdır. Kaliteli ve uzun ömürlüdür. Orijinal parçalar, aracınızı güvenle kullanmanızı, sürüş keyfi ve yüksek performans almanızı ve uzun ömürlü olmasını sağlar. Birçok test aşamasından geçirilen orijinal yedek parçalar, sağlam ve kaliteli yapıları ile aracınızı arızadan uzak tutar ve onu gönül rahatlığıyla uzun süre keyifle kullanmanıza yardımcı olur.

Herhangi bir yerden alınan ve dış görünüm olarak aslına benzeyen bir parça aracınıza tam uyumlu olmayabilir. Böyle bir parçanın aracınıza tam uyumlu olmaması durumunda gereksiz ek maliyetlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Aracınıza tam uyumlu olmayan parçaların aracınızın orijinalliğini bozmasına ve performansını düşürmesine izin vermeyin.

Orijinal yedek parça dışında; lastik, akü, aksesuar ve sarf malzemelerin perakende satışı da yapılmaktadır. Ayrıca firmamız yedek parça satışı alanında “sahibinden.com Kurumsal Üyelik Belgesi”ne sahip olup geniş ürün yelpazesi ile ürünlerini bu platform üzerinden sergilemektedir. Yedek parça tedarik ve satın alma ile ilgili her konuda Yedek Parça Danışmanlarımızda destek alabilirsiniz.

sahibinden.com sayfamız için tıklayınız.