Satış Sonrası

Yol Yardım

Yol Yardım

Kia 7/24 Yol Yardım

Kia 7/24 Yol Yardım 365 gün, 24 saat kesintisiz hizmet alabileceğiniz Kia 7/24 Yol Yardım’a, her türlü sorununuza destek alabilmek için 0850 222 5 542 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz Çekici Hizmeti
Araçları garanti kapsamında olan ve periyodik bakımları tam ve zamanında yaptıran Kia müşterilerimiz ücretsiz çekici hizmetimizden faydalanabilmektedir.

 

Acil Servis Araçları ve Hizmetleri
Her servisimizde 24 saat hazır bekleyen uzman teknisyenimiz, acil servis araçları ile aracınızın arıza yaptığı yere hızlıca ulaşabilmekte ve garanti kapsamı dahilinde yapılan tüm yerinde müdahale ve onarım işlemlerinden ücret almamaktadır.

 

  • -Akü takviyesi
  • -Lastik problemlerinde yerinde stepne takma işlemi
  • -Yakıt bitmesi sonucunda aracın en yakın yakıt istasyonuna çekilmesi

hizmetleri de garanti süresi boyunca ücretsiz verilmekte olup, aracının garantisi bitmiş olsa dahi Kia yetkili servislerinde 5.000 TL ve üzeri işlem yaptıran veya periyodik bakımlarını servislerimizde yaptırmaya devam eden Kia müşterilerimize çekici hizmeti dahil 1 sene boyunca ücretsiz verilmektedir. Belirtilen hizmetleri servislerimizden almaya devam eden müşterilerimiz için 1 senelik periyot her işlemde uzatılmaktadır.